אהבתם? פרגנו לחברים...ים המלח - מידע כללי  • נמצאו 0 תוצאות, מציג דף מספר 0 מתוך 0 דפים

סקירה קצרה על ים המלח - מידע כללי


חופיו של ים המלח הם המקום הנמוך ביותר בעולם. ים המלח נמצא בשולי מדבר יהודה ונוצר כתוצאה מרעידות אדמה באזור. בעבר ים המלח התמודדות בתחרות על מקום בשבעת פלאי עולם. ים המלח הוא מקום עלייה לרגל לחופשה ולטיול עבור אנשים מכל העולם. אנשים רבים מגיעים לים המלח גם בגלל הסגולות הבריאותיות התמונות בו וההזדמנות לחוות את אחד המקומות המיוחדים ביותר בעולם.
הבוץ בים המלח מכיל מינרלים רבים החודרים לעור, מזינים אותו, מסלקים תאים מתים ועוזרים לשיקום ובריאות העור. הריכוז הגבוה של המלחים בים המלח עוזר לרפא מחלות עור רבות ומסייע ומקל על מחלות פרקים ושיגרון.
האפשרות לצוף במי ים המלח ללא כל עזרים מהווה אטרקציה עיקרית בים המלח. מלבד תכונותיו המרפאות והמהנות של הים עצמו, ישנו מגוון עצום של אטרקציות באזור המאפשרות טיול מעניין ומהנה בנוף עוצר נשימה. בים המלח ישנם אתרי קמפינג רבים המעודדים מטיילים מכל הארץ והעולם לבוא ולהכיר את אזור ים המלח דרך הרגליים.
בים המלח מתקיימות סדנאות ופסטיבלים לכל אורך השנה המשתמשים באופי המיוחד של המקום על מנת לשדרג את האווירה הכללית באירוע. ניתן למצוא בים המלח מגוון רחב של פעילויות ספורט אתגרי, פעילויות חווייתיות כמו רכיבה על גמלים ומאהל בדואי אותנטי ופעילויות ספא ורוגע. בין אם הגעתם לים המלח בשביל לנוח ובין אם הגעתם על מנת לטייל – תוכלו למצוא את הפעילויות המתאימות במיוחד לכם.